O nas

Nasza giełda transportu powstała dla spełnienia oczekiwań naszych klientów, związanych głównie z transportem przesyłek nietypowych, gabarytowych, miejskich, słowem takich które stanowią problem dla tradycyjnych firm kurierskich.

Od 2009 roku jesteśmy w czołówce firm brokerskich, świadczących usługi przewozu przesyłek kurierskich. Wieloletnie doświadczenie związane z organizacją przesyłek kurierskich realizowanych za pośrednictwem naszego portalu www.tanikurier.com pozwoliło nam na stworzenie rewolucyjnej giełdy transportu przesyłek, jako odpowiedzi na realne problemy klientów, zwłaszcza indywidualnych, z transportem wszelkiego rodzaju przesyłek problematycznych. 

Ofertę swoją kierujemy zarówno do firm i instytucji, jak również do klientów indywidualnych. W innowacyjny sposób łączymy zleceniodawcę, pragnącego w możliwie najtańszy a zarazem bezpieczny sposób dostarczyć swój towar, ze starannie dobranymi przewoźnikami, spełniającymi nasze wymagania, tak aby Państwa przesyłka dotarła na czas w możliwie najkrótszym terminie, zarówno na terenia kraju jak i za granicą. Fakt iż przewoźnicy sami składają Państwu oferty, pozwala wybrać zawsze najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie.

Różnorodność zarejestrowanych w naszym portalu przewoźników zapewnia szybki i tani transport, bez względu na to czy potrzebny jest aktualnie natychmiastowy kurier miejski, transport wielkogabarytowy, przewóz samochodu lub innego pojazdu, czy też zorganizowanie skomplikowanego przewozu całopojazdowego.