Rewolucyjna giełda transportu dla osób prywatnych i firm!

Witamy na transportowo.eu !

Nasz portal stworzony został przede wszystkim z myślą o klientach prywatnych, mających do przetransportowania takie przesyłki, których z wiadomych przyczyn nie podejmą się nawet pośrednicy. Stanowi to ogromny problem a ilość zapytań o tego typu przesyłki do nas, czyli właścicieli jednego z największych portali przesyłkowych – www.tanikurier.com – lawinowo rośnie. Skłoniło nas to do opracowania rozwiązania, jakim jest powyższa giełda, łącząca każdego kto musi przetransportować nietypowy ładunek, z starannie dobranymi partnerami, którzy sami zgłaszają się do zlecających z ofertą, dzięki czemu zorganizowanie transportu kosztuje o wiele mniej czasu i pieniędzy niż w przypadku szukania na własną rękę.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób mających problem ze znalezieniem transportu wszelkich gabarytowo “nieprzyjaznych” przesyłek, takich jak części samochodowe (zwłaszcza tzw. ćwiartki, zderzaki, drzwi), drabin, dywanów, rowerów, walizek, roślin i tym podobnych. Organizujemy najbardziej nietypowe transporty – samochody i inne pojazdy, przewóz dużych maszyn, transporty całopojazdowe, meble i przeprowadzki.

Ale transportowo.eu to również oferta skierowana do firm i instytucji. Organizujemy transport palet (nie tylko standardowych) na terenie kraju i poza jego granicami, współpracujemy z szybkimi kurierami miejskimi, dowożącymi niewielkie gabarytowo przesyłki w obrębie miasta, współpracują z nami również przewoźnicy posiadający samochody typu chłodnia. Tu procedura wygląda identycznie, zlecający określa jaki typ ładunku ma do przewiezienia a przewoźnicy składają mu oferty.

Prościej się już chyba nie da 🙂

Zapraszamy do współpracy!