Prowadzisz firmę transportową? Mamy dla Ciebie ofertę!

Witamy na naszym portalu!

Zajmujemy się organizacją transportu wszelakich przesyłek, od przeprowadzek i transportu pojazdów, poprzez chłodnie, części samochodowe, przesyłki gabarytowe, po ADR, palety i paczki. Zachęcamy do współpracy również kurierów miejskich, rowerowych itp.

Zasada działania naszej giełdy jest prosta. Klient indywidualny lub firma umieszcza ogłoszenie w naszej bazie, zarejestrowani przewoźnicy otrzymują powiadomienie o pojawiającym się ogłoszeniu i składają ofertę. Klient wybiera przewoźnika i finalizujecie zlecenie już bez naszego udziału. Aktualnie obowiązuje okres promocyjny, co oznacza że przez minimum rok nie będą pobierane z tego tytułu żadne prowizje. Po upływie tego terminu przewoźnik sam zadecyduje czy współpraca jest dla niego opłacalna i będzie mógł wykupić miesięczny lub roczny abonament.

Aby zostać naszym partnerem wystarczy się zarejestrować, określić jakiego typu transporty będą mogły być docelowo realizowane, można dodatkowo ustawić alerty (dokładniejsze informacja w zakładce Alerty). Wybranie odpowiedniej kategorii i rodzaju transportu, pozwoli nam na przesyłanie spersonalizowanych powiadomień, gdy tylko odpowiednie zlecenie pojawi się w naszej bazie.

Po dokonaniu rejestracji konieczne jest przesłanie nam informacji o firmie, celem jej weryfikacji. Po zaakceptowaniu zgłoszenia automatycznie można składać oferty w naszym systemie.

 

Zapraszamy do współpracy!